Kiekvieną kelionę planuojame kartu: atsižvelgę į jūsų kolektyvo, bendruomenės ar draugų norus sudarome individualius maršrutus ir organizuojame jus dominančius užsiėmimus. Tačiau tam, kad galėtumėte lengviau pasirinkti ar nuspręsti, kur keliausite, sudarėme jums kelis kelionių pasiūlymų pavyzdžius. Peržiūrėkite ir keliaukime!

LIETUVA (1 DIENA)

Vos per vieną dieną jūs galite „paaugti“, praplėsti savo pasaulėžiūrą ir išmokti naujų dalykų. Jūsų pramoginę kelionę su kolektyvu ar kitais bendražygiais papildysime tikslingais, naudingais vizitais ir taip turėsite ne tik linksmą laiką kartu, bet ir gausite vertingų žinių.

Sužinokite daugiau

LIETUVA – LATVIJA (2 DIENOS)

Skirkite pora dienų susipažinti ne tik su kaimynų latvių kultūra, bet ir aplankykite mažus vietinius verslus. Turėsite galimybę susipažinti, pabendrauti, paragauti jų produkcijos, sužinoti apie gamybos procesus. Kiekvienas vizitas išmokys kažko naujo, papildys jūsų patirties bagažą.

Sužinokite daugiau

LIETUVA – LATVIJA – ESTIJA (3 DIENOS)

Pažinkite Latviją ir Estiją per trumpą 3 dienų išvyką. Pamatysite sostinių grožį, aplankysite vietinius verslus, iš arčiau susipažinsite su vietinių kultūra, verslo ypatumais ir turėsite puikią galimybę gauti gerosios praktikos pavyzdžių ir artimų kaimynų. Ir, žinoma, pabendrauti ir geriau pažinti vienas kitą.

Sužinokite daugiau